Kariera

 

 

Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych
ogłasza nabór trenerów!

Czym jest KFSE? Jest to firmą, która pomaga młodym graczom z Polski utworzyć drużyny i z głową zająć się e-sportem. Jesteś ciekaw jak to działa? Zgłoś się do nas po więcej informacji.

Jeśli interesujesz się grami oraz e-sportem, uważasz że potrafisz przekazywać wiedzę i lubisz pracę z młodzieżą, to jest to praca właśnie dla Ciebie. Nie masz doświadczenia jako trener lub chciałbyś je powiększyć? Najbliższe szkolenie dla przyszłych trenerów sportów elektronicznych rozpoczyna się już 13 sierpnia! Może już teraz realizujesz się jako trener e-sportu? Świetnie! Napisz do nas wiadomość na adres umieszczony poniżej i dodaj swoje CV oraz kilka słów na temat twojej przygody z e-sportem, tylko pamiętaj chcemy abyś nas przekonał, że to właśnie Tobie powinniśmy zaproponować współprace. Pozostałych zainteresowanych zapraszamy na szkolenie trenerskie. Dodatkowym atutem w rekrutacji na rok szkolny 2018/19 jest posiadanie uprawnień pedagogicznych.

Prace dzielimy na tą wykonywaną w Internecie oraz stacjonarnie w szkołach z klasami e-sportowymi. Aktualnie szkolimy ponad 400 osób w 5 grach. Współtworzymy oraz prowadzimy klasy e-sportowe w placówkach oświatowych na terenie całej polski m. in. w Kędzierzynie - Koźlu, Katowicach, Warszawie, Morągu, Płocku, Radomiu, Kielcach, Lublinie, Rzeszowie, Jaśle, Gdyni, Nowym Sączu i Piechowicach.

Wyślij zgłoszenie na adres e-mail m.jarosz@kfse.pl

Nie czekaj, zgłoś się już teraz!