Zima 2019

Poznaj Camp Leliwa

Zimą na Camp'ie Leliwa organizowanym przez Krajową Federację Sportów Elektronicznych(zwaną dalej Organizatorem lub KFSE), panować będą gry, rywalizacja oraz niezapomniane emocje. Program obozu skierowany jest do fanów szeroko rozumianego e-sportu, gier komputerowych oraz technologii, która otacza nas w każdej sferze naszego życia. Jest to idealne miejsce dla osób które chcą spędzić swoją przerwę zimową razem z kreatywnymi rówieśnikami, pełnymi pasji do realizacji swoich marzeń. Gamingowe zimowisko organizowane przez KFSE zaplanowano tak, aby każdy uczestnik miał możliwość dołączenia do sekcji, która go interesuje mając równocześnie możliwość poznania wszystkich zagadnień i tytułów przez nas prowadzonych. Różnorodne atrakcje przewidziane dla naszych podopiecznych, pozwolą wypełnić czas wolny pomiędzy zajęciami uzupełniając tematykę obozu w ciekawy sposób. Śmiało możemy zatem powiedzieć, że uczestnicy Camp’u Leliwa z pewnością nie będą mogli narzekać na nudę.

Organizator wykorzystując gry komputerowe w swoim programie, pragnie pokazać ideę sportów elektronicznych, które przyczyniają się w dużej mierze do samodoskonalenia zawodników e-sportowych, poprawiając ich komunikację, pracę w grupie, uczenie się umiejętności miękkich czy twardych oraz wiele więcej. Wszystko to pozwoli im rozwinąć indywidualne predyspozycje wykorzystywane w dalszej edukacji szkolnej oraz codziennym życiu. W swoim programie będziemy również łamać stereotypy pokazując, że e-sport to nie tylko granie w gry komputerowe, ale także narzędzie, które można w odpowiedni sposób wykorzystywać w wielu sytuacjach, w tym do nauki i doskonalenia własnych umiejętności. Tytuły wykorzystane w naszym programie nie posłużą nam wyłącznie do gry, będziemy je analizować, rozkładać na czynniki pierwsze i uczyć się ich mechaniki. Dodatkowo dla chętnych zorganizujemy różnorodne zajęcia ponadprogramowe takie jak robotyka, gry fabularne, planszowe czy karciane. W ramach zajęć ogólnocampowych uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału udział w m.in.: zajęciach z łucznictwa, survivalu, wyjazdach na strzelnicę, basen czy sztuczne lodowisko, gry terenowe na świeżym powietrzu, kulig z ogniskiem przy sprzyjającej zimowej aurze, oraz wiele innych atrakcji, które mamy w zanadrzu.

Jaki mamy program

W ramach naszego obozu, organizujemy różnorodne sekcje szkoleniowe podzielone na cztery bloki tematyczne, które obejmują najpopularniejsze tytuły e-sportowe, całość zostanie uzupełniona o aktywności ogólnocampowe. Zimą, na Camp’ie Leliwa będzie królować zdrowa rywalizacja, oparta na budowaniu relacji w grupie/drużynie, którą uczestnicy zapamiętają na długo i być może przekują w wieloletnie przyjaźnie. Realizowany program obozowy pozwoli uczestnikom osiągnąć wiedzę oraz umiejętności, które mieli w swoim zasięgu, ale być może do tej pory ich nie zauważali lub nie potrafili po nie sięgnąć. Program realizowany będzie pod okiem certyfikowanych trenerów Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych, a nad uczestnikami przez całą dobę czuwać będzie wykwalifikowana kadra wychowawców. Wszystkie te elementy dadzą możliwość profesjonalnej realizacji założonego programu oraz pozwolą wszystkim naszym podopiecznym spędzić swój wolny czas w przyjemnej atmosferze, zbierając przy tym niezapomniane wspomnienia na długie lata.

Sekcja gier MOBA

League of Legends, Heroes of the Storm

W programie sekcji gier MOBA uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawami gier przewodnich oraz zrealizują autorski program szkoleniowy Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z bogatego wachlarza tradycyjnych gier fabularnych, kształtujących relację interpersonalne i komunikację. Wszystko to powiązane będzie z ich ulubionymi tytułami e-sportowymi.

Sekcja gier karcianych

Hearthstone, Gwint, MTG:Arena

W ramach sekcji karcianej uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawami gier przewodnich. Dodatkowo w ramach zajęć dodatkowych uczestnicy spróbują swoich sił także w tradycyjnych formach karcianych osadzonych także w światach znanych z popkultury jak Władca Pierścieni czy Gra o Tron czy Magic The Gathering.

Sekcja gier FPS

Counter-Strike: Global Offensive, Overwatch, Fortnite, World of Tanks

W programie sekcji gier FPS uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawami gier przewodnich oraz zrealizują autorski program szkoleniowy Krajowej Federacji Sportów Elektronicznych. Dodatkowo uczestnicy będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności podczas wizyty na strzelnicy, zajęć z survivalu czy samoobrony, które będą powiązane z ich ulubionymi tytułami e-sportowymi.

Zajęcia ogólnocampowe

Poza podstawowym programem przygotowaliśmy atrakcje popołudniowe i wieczorne, m.in.: zajęcia z łucznictwa, wyjazd na basen i sztuczne lodowisko, gry terenowe na świeżym powietrzu, kulig z ogniskiem przy sprzyjającej zimowej aurze, turniej na kręgielni, kino oraz wiele innych.

Sekcja gier strategicznych

Starcraft, Warcraft, Heroes III

W ramach sekcji gier strategicznych uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z podstawami gier przewodnich. Dodatkowo w ramach zajęć uczestnicy będą mieli okazję zagrać także w gry bitewne oraz planszowe na specjalnie przygotowanych ku temu makietach, a także stworzyć swoje własne. Dzięki temu pobudzą swoją kreatywność przy rysunku, majsterkowaniu czy rękodziele.

Cena obozów na Camp'ie Leliwa jest kompleksowa i obejmuje:

 • pełną realizację programu łączącego wszystkie zajęcia tematyczne, zajęcia uzupełniające oraz gry i zabawy wieczorne
 • pełne wyżywienie (trzy posiłki dziennie w formie szwedzkiego stołu,herbata dostępna cały dzień oraz suchy prowiant na drogę powrotną),
 • sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programów
 • zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowo-szkoleniowym w pokojach z łazienkami,
 • przejazd autokarem w obie strony
 • całodobową opiekę wychowawców i instruktorów
 • opiekę medyczną,
Jedynie
2 000złotych

Terminy obozów

Mając na uwadze różnice między terminami ferii w różnych województwach, pragniemy umożliwić wszystkim zainteresowanym udział w naszych obozach dlatego zaplanowaliśmy aż 4 możliwe terminy. Każdy z naszych dwunastodniowych turnusów w wpisuje się terminem w zimową przerwę, odpowiadającą feriom w poszczególnych województwach:

 • 14 – 25 stycznia: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie;
 • 21 stycznia – 1 lutego: podlaskie, warmińsko-mazurskie;
 • 28 stycznia – 8 lutego: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie;
 • 11 – 22 lutego: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie.

Lokalizacja obozu Camp Leliwa

Camp Leliwa organizowany przez Krajową Federację Sportów Elektronicznych odbędzie się na terenie ośrodka Oddziału Tarnobrzeskiego Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, zlokalizowanego pod adresem ul. Henryka Sienkiewicza 206, 39-400 Tarnobrzeg. Ośrode znajduje się na terenie dawnej Puszczy Sandomierskiej i posiada dwa niezależne budynki, którymi są neogotycki Pałac Myśliwski oraz Dworek, stanowiące naszą bazę noclegowo-dydaktyczną. Teren Camp’u Leliwa jest ogrodzony, strzeżony i oddany do dyspozycji naszych gości, co daje im poczucie swobody oraz bezpieczeństwa. Sam ośrodek znajduje się nieopodal pięknego Jeziora Tarnobrzeskiego.

Informację odnośnie zakwaterowanie

Na czas trwania obozu uczestnicy zamieszkają w 2-5 osobowych przestronnych pokojach z łazienkami. Pokoje wyposażone są w łóżka, stoliki, szafy ubraniowe i telewizory. W każdym pokoju znajduje się węzeł sanitarno-higieniczny z kabiną prysznicową, WC i umywalką. W ośrodku znajdują się pracownie i świetlice wyposażone i przygotowane do realizacji programu, m.in. pracownie komputerowe, warsztatowe, studia nagrań i produkcji, sale wykładowe, gaming roomy. Wszystkie pracownie informatyczne korzystają z sieci internetowej dostarczanej drogą światłowodową, zapewniając uczestnikom stabilne działania w sieci. Dodatkowo w budynkach na terenie naszego obozu uczestnicy mogą korzystać z darmowej sieci WiFi.

Informację odnośnie wyżywienia

Podczas pobytu na Camp’ie Leliwa oferujemy 3 posiłki dziennie. Dbając o zadowolenie uczestników z serwowanych posiłków, oferujemy pełną gamę różnorodnych i zdrowych potraw. Dla uczestników ze specjalną dietą wegetariańską (na życzenie) oraz bezmleczną i bezglutenową (zgodnie z zaleceniami lekarza) przygotowujemy oddzielne posiłki. W ośrodku znajdują się dostępne przez cały dzień punkty z ciepłą herbatą, sokami i wodą.

Informację odnośnie transportu

Dbając o najwyższy komfort naszych klientów oraz obozowiczów, organizujemy dla uczestników transport w obie strony. Autokary, którymi podróżować będą nasi podopieczni, wynajmujemy od sprawdzonych przewoźników. Spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz komfortu podróży. Szczegółowe informacje odnośnie realizowanej trasy będą wysyłane indywidualnie drogą mailową. Można również uzyskać je kontaktując się bezpośrednio z biurem obsługi klienta - dane kontaktowe znajdują się poniżej.

Kwestia ubezpieczenia

Wszyscy uczestnicy Camp’u Leliwa na czas trwania obozu będą ubezpieczeni w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group w zakresie NNW. Każdy uczestnik obozu od momentu powierzenia przez rodzica lub prawnego opiekuna swojego dziecka i/lub osoby, nad którą sprawuje opiekę, jest ubezpieczony na kwotę 10 000 zł, aż do zakończenia obozu i ponownego przekazaniu uczestnika pod opiekę rodzica lub prawnego opiekuna.

Formularz informacyjny

Zaoferowane Państwu połączenie usług turystycznych stanowi imprezę turystyczną w rozumieniu dyrektywy (UE) 2015/2302. W związku z powyższym będą Państwu przysługiwały wszystkie prawa UE mające zastosowanie do imprez turystycznych. Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych będzie ponosiła pełną odpowiedzialność za należytą realizację całości imprezy turystycznej. Ponadto, zgodnie z wymogami prawa, Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych posiada zabezpieczenie w celu zapewnienia zwrotu Państwa wpłat i, jeżeli transport jest elementem imprezy turystycznej, zapewnienia Państwa powrotu do kraju w przypadku, gdyby spółka stała się niewypłacalna. Po więcej informacji dotyczących najważniejszych praw odsyłamy do dokumentu z dyrektywą (UE) 2015/2302.

Kwestia dokumentów

W celu uczestnictwa w obozie Camp Leliwa niezbędne jest wypełnienie kompletu dokumentów, do których mają Państwo dostęp poniżej. Uprzejmie prosimy o uprzednie zaznajomienie się z ich treścią. Rzetelne oraz sumienie wypełnienie dokumentów, umożliwi zapewnienie szybszej rezerwacji miejsca oraz uporanie się z niezbędnymi formami dokumentacji. Pragniemy zaznaczyć, że liczba miejsc jest ograniczona, a pierwszeństwo mają uczestniczy, którzy dopełnią obowiązkowych formalności.

Rejestracja

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem swojego dziecka lub podopiecznego, serdecznie zapraszamy do przejścia do formularza zgłoszeniowego, uzupełnienie go w sposób sumienny i rzetelny, co przyczyni się do szybkiej rezerwacji miejsca oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji, która jest wymagana do udziału w obozach na Camp’ie Leliwa. Liczba miejsc jest ograniczona! Uczestnikami obozu mogą być osoby pomiędzy 13 a 21 rokiem życia . Szczegółowe warunki uczestnictwa dostępne są w sekcji Dokumenty.

Uzyskaj więcej informacji

Sebastian Zarów - Koordynator do spraw obozów w KFSE

Sebastian Zarów

Koordynator do spraw obozów
E-mail:

Godziny pracy

 • Pn.-Pt.: 9:00-17:00
 • Sobota: 10:00-14:00
 • Niedziela: Zamknięte
Marcin Byrski - Kierownik obozu Camp Leliwa

Marcin Byrski

Kierownik obozu Camp Leliwa
E-mail:

Godziny pracy

 • Pn.-Pt.: 9:00-17:00
 • Sobota: 10:00-14:00
 • Niedziela: Zamknięte

Zadzwoń do nas pod numer +48 509 688 833 lub napisz na

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższe wsparcie+48 509 688 833
CiasteczkaNasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Dowiedz się więcej.